Plaża
Tajlandia
Twórca: Phuket@photographer.net
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli śni Ci się jeszcze tego lata, zwiedzić pewne Egzotyczne miejsce, znudziły Cię wycieczki po Europie i pragniesz wszelkiej odmiany – zainwestuj swój czas i pieniądze w wycieczkę do Tajlandii.

Czas letni, to nie wyłącznie proces upałów i wolnych chwil od szkoły i pracy. To przede wszystkim moment wycieczek, familijnych relaksów, dalekich i bliższych tras, odpoczynku i relaksu.
Morze Bałtyckie
Twórca: MVolkmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie na odpoczynek nad Morzem Bałtyckim? Kilka faktów, o których nie słyszałeś

Bałtyk stanowi świetną alternatywę, jeśli chodzi o spędzenie letniego urlopu. Nadmorskie miejscowości prezentują różnorodną ofertę rozrywkową i noclegową zależnie od wielkości i położenia. Są w Polsce miejsca znane z wyjątkowo czystych i urokliwych plaż. Za to nierzadko jest tak, że najliczniej odwiedzane i popularne nadmorskie miejscowości posiadają bardzo małą i krótką plażę. Tak jest przykładowo w Sopocie. Ponadto popularne miejscowości są zwykle niezwykle tłoczne, co utrudnia odpoczynek.
Grecja
Twórca: Jon Worth
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podróżowanie dla każdego

Aby podróżować wcale nie potrzeba ogromnych nakładów finansowych - liczy się przede wszystkim umiejętność znalezienia atrakcyjnych połączeń, które są z pewnością w asortymencie każdego przewoźnika, trzeba jedynie wiedzieć, jak ich szukać.

Podróżowanie dla każdego

W taki sposób możemy zwiedzić cały glob i nie stracić przy tym majątku.
Hiszpania
Twórca: Bogdan Seredyak
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy opłaca się spędzić wakacje w Hiszpanii? Ależ oczywiście, ale gdzie najlepiej się wybrać?

Atrakcje Hiszpanii są niesamowicie różnorodne, tak właściwie jak cały rejon. Hiszpania to jeden z dziesięciu państw najliczniej zwiedzanych na świecie. Każdy coś kojarzy - może to być korrida, flamenco lub FC Barcelona. Pośród atrakcji Hiszpanii na pewno należy zwrócić uwagę na piękne zabytki architektoniczne, ale również ładne plaże i wzniesienia.
Kołobrzeg
Twórca: zeesenboot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Miasto Kołobrzeg - historia oraz atrakcje|atrakcje oraz historia. Sprawdź, co warto zwiedzić nad Morzem Bałtyckim

Kołobrzeg to jedno z najstarszych miejscowości w naszym kraju - początki jego dosięgają VII wieku. Na terenie współczesnego Budzistowa mieszkańcy założyli tu kolonię, która później przeobraziła się w gród obronny. W XIII wieku osada została przeniesiona w miejsce ujścia Parsęty do Bałtyku. W 1255 roku Kołobrzeg pozyskał prawa miejskie stając się ówczesnym centrum rybołówstwa i handlu.
morze bałtyckie
Twórca: Jörg Schubert
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ustronie Morskie noclegi czy pobyt w hotelu nad Bałtykiem

Cudze sławicie, swego nie znacie, to powiedzenie naszego wieszcza bardzo dobrze odzwierciedla mentalność Polaków. Na ogół narzekamy, że Bałtyk chłodny i drogi, a pogoda kapryśna. Natomiast kiedy rozpoczynają się wakacje, okazuje się, że cała Polska tłumnie nadciąga na wybrzeże, aby rozkoszować się pięknymi plażami, których w Polsce nie brakuje. Wcale nie ma pewności, że przebywając nad naszym morzem dwa tygodnie, trafimy na dłuższy czas słonecznej i skwarnej pogody.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.