Jeśli szukasz ciekawej propozycji wypoczynku dla siebie i rodziny, weź pod uwagę piękny Szczyrk

Kiedy w perspektywie pokazuje się wyjazd wypoczynkowy, pojawiają się również wątpliwości, gdzie wyjechać, by zagwarantować sobie przyjemny i interesujący relaks. W Polsce jest wiele interesujących regionów, które gwarantują atrakcje o dowolnej porze roku. Jednym z nich jest Beskid Śląski oraz zlokalizowany w jego obrębie Szczyrk.


Szczyrk doskonały latem i zimą

domki
Twórca: Eric Lamoureux
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
. Rejon odznacza się świeżym powietrzem, a turystyka jest tak silnie rozwinięta, że jeśli chodzi o szczyrk noclegi (czytaj więcej noclegi krosno) w żadnym razie nie robią problemu. Podobnie bywa z atrakcjami na miejscu, trzeba bowiem powiedzieć, że okolica dysponuje rozrywkami dla turystów w różnym wieku i to bez znaczenia na porę roku czy pogodę. Bezsprzecznie atrakcyjnym miejscem jest Wisła. Aby zarezerwować domek w Wiśle powinno się wcześniej poszukać ofert w sieci lub zatelefonować do tamtejszych hoteli .

Miasteczko zapewnia liczne rozrywki turystyczne

W Szczyrku z powodzeniem można spędzić zimowiska, wakacyjne urlopy, jak też krótkie pobyty, a miasteczko za każdym razem zapewni wiele atrakcji. Osoby aktywne nie będą tutaj narzekać, bo do ich dyspozycji pozostają przyjemnie ścieżki spacerowe oraz rowerowe, jak także szlaki górskie, które zapewniają niezapomniane wrażenia. Gdy z kolei zabraknie sił, można poważyć się na komfortową przejażdżkę koleją linową na Skrzyczne, skąd też można podziwiać cudowny widok. Naturalnie także turyści chętni na poznawanie zabytków nie będą w Szczyrku zawiedzeni, mogą albowiem zwiedzić wspaniałe sanktuarium oraz stary zabytkowy kościółek.


Szczyrk przygotowany na przybycie turystów

wakacje
Twórca: __Samir_
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Warto przyznać, że baza noclegowa i rekreacyjna znajduje się w mieście na naprawdę dobrym poziomie. Jeśli rozchodzi się o noclegi, które gwarantuje szczyrk domki, motele, prywatne kwatery i ośrodki czekają na turystów przez cały rok. Nie brakuje także interesujących lokali gastronomicznych, w których można zakosztować smacznej lokalnej kuchni. Szczyrk jest doskonałym miejscem, żeby zapominać o codziennych stresach i porządnie odpocząć w czasie urlopowego wypadu.
2023/08/16, 07:07:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.