Dla fanów sportu
namiot
Twórca: Elliott Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pontony wędkarskie muszą być jak najbardziej stabilne

Kiedy obmyślamy wypad z całą familią, należy się namyślić, czy nie zabrać również rowerów, by mieć szansę udawać się na przejażdżki. Jeżeli mamy małe potomstwo, które nie jeździ samodzielnie na rowerze, to warto popatrzeć na foteliki rowerowe, które są oferowane w różnych marketach. Wyróżniają się one rozmiarem oraz sposobem mocowania, nie mniej najważniejsze tu okazuje się być to, by dobrać je do wzrostu i wagi własnego dziecka.
kamera sportowa GoPro
Twórca: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Wakacje na desce – w zimie i w lecie – każdy może uwiecznić na filmie. Nowatorskie możliwości są bardzo duże, a za normalnie pieniądze łatwo można nabyć całkiem profesjonalny sprzęt. Wybierając kamerę, zwykle należy oznaczyć jej zastosowanie. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać w konkretnych modelach.
siłownia
Twórca: Agnieszka Mieszczak
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rola sportowej aktywności w życiu codziennym, w jaki sposób dobrze wybrać rowerek treningowy.

Fizyczna aktywność jest bardzo ważna dla naszego samopoczucia i zdrowia. Osoby żyjące aktywnie cieszą się lepszym zdrowiem, mniej chorują i mają lepsze samopoczucie. Dość istotny jest również wygląd - nawet podczas zwykłego spacerowania można spalić pewną liczbę kalorii, pomagając jednocześnie w zachowaniu właściwej sylwetki.
tuning
Twórca: YuJeen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rower to fenomenalna forma spędzania wolnego czasu - wybierz model dla siebie

Myślisz, aby poczekać z kupnem roweru do wiosny? Nic bardziej błędnego! Właśnie dziś jest idealny moment na to, tak aby fundnąć sobie faktycznie doskonały rower.
basen odkryty
Twórca: SAM Cheong
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Akcesoria do pływania

Pływanie jest traktowane jako sport lub zabawa, a więc forma spędzania wolnych chwil. Umożliwia spalanie dużej ilości kalorii, jak również ćwiczenie partii mięśniowych w całym organizmie.
siłownia
Twórca: John Hickey-Fry
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak urządzić domową siłownię? O jakiego rodzaju przyrządach niezbędnie powinniśmy pamiętać? Jakie z nich są najbardziej istotne?

Wiele osób planuje, aby zagospodarować wolne miejsce i zrobić w tego typu miejscu domową siłownię. Jaki jednakże sprzęt najlepiej zakupić, ażeby można było najlepiej ćwiczyć, a jednocześnie nie pozbyć się zbyt wielu pieniędzy?
uprawianie jogi
Twórca: Rio
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odpowiednia mata do uprawiania jogi - Poniżej przeczytasz jak dobrać matę do yogi!

W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest pewna równowaga. To znaczy każdy chciałby żeby w jego życiu zapanował pewien rodzaj spokoju. Wszyscy gdzieś się spieszymy, brak nam na wiele rzeczy czasu, dlatego tak istotne jest żeby odnaleźć równowagę. Wielu ludzi szuka owej równowagi właśnie dzięki jodze.
odzież sportowa
Twórca: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Jak wybrać sprzęt do ćwiczeń?

Któż z nas nie chciałby mieć własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż mało kto, ma aż tak duże mieszkanie, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
Twórca: Warszawskie Stowarzyszenie DeSki

Należy mieć coś na rozgrzanie

Jeśli uprawiamy sport latem, to ciągle mamy przy sobie coś do picia, bo odpowiednio wydajemy sobie sprawę, że w pewnym czasie dopadnie nas pragnienie. Niestety zimą przeważnie nie myślimy o dobrym nawadnianiu organizmu, a co się z tym wiąże, nie bierzemy ze sobą najmniejszych płynów na lodowisko. A zdecydowanie musimy posiadać w plecaku termos z ciepłą herbatą, tak by móc po wszystkim uzupełnić ilość płynów i równocześnie, aby mieć szanse się troszeczkę rozgrzać od środka.
buty air max
Twórca: Maria Morri
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Doceniasz dobry styl? Air Jordan Retro to słuszny wybór!

Musimy pamiętać o tym by stosownie troszczyć się o swoje nastawienie do życia. Ważną funkcje spełnia w tym poprawny stan zdrowia. Zamierzając zapewnić sobie świetne zdrowie i wyśmienity humor trzeba prowadzić aktywny tryb życia urozmaicony o skrupulatnie spasowana dietą.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.