Sprzęt
Namiot turystyczny
Twórca: summonedbyfells
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sklep turystyczny- punkt warty wstąpienia w przypadku planowania wyjazdu w góry, pod namioty, jaki i na kamping.

Wybierając się na wyjazd bez wątpienia należy zatroszczyć się o wszelkie akcesoria, jakie są niezbędne podczas podróży i wypoczynku. Każdy turysta, któremu zależy na komforcie powinna zdawać sobie sprawę, że może je zapewnić wyłącznie najwyższej jakości wyposażenie, dzięki jakiemu mamy świadomość, że żadna błahostka nie będzie w stanie utrudnić całego wyjazdu.
sezon

Czy jazda na hulajnodze może być udaną atrakcją dla naszych smyków?

Aktualnie mamy wszelakie środki transportu: od samochodów po skutery, jednak nasze dzieci polubiły teraz coś jeszcze odmiennego. Taki środek podróżowania to nie tylko sport, ale także spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
rolki
Twórca: Artur Nowacki
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak przekonać dzieci do regularnego uprawiania sportów. Przydatne porady dla zapracowanych opiekunów

Świetnie znane maksymy przypominają, że trzeba od najmłodszych lat uczyć latorośle dobrych nawyków, zarówno tych żywieniowych, jak i wielu innych. Specjaliści podzielają tę opinię, stąd już od dziś warto zachęcać i pierwszoklasistów, i nastolatków do uprawiania sportów.
zima
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jak przedstawiają się początki jazdy na snowboardzie? Jak się do tego zabrać?

Snowboard jest bardzo młodym sportem, pojawił się dopiero z końcem lat sześćdziesiątych. Uprawiać go natomiast może każdy z chętnych, bo jest sportem dla ludzi młodych duchem, to znaczy niezależnie od wieku. Styl oraz sposób jazdy na tym sprzęcie jest dosyć swobodny, zaś jak się nabierze trochę wprawy, staje się jakby bezwysiłkowy. Naukę jazdy na tym sprzęcie można zacząć dosyć wcześnie, już od 5-6 lat, zaś nic nie przeszkadza, by uczyć się zdecydowanie później, nawet w wieku 60 lat. Aby jednak dobrze się przygotować trzeba oczywiście zaopatrzyć się w potrzebny sprzęt, jak wiązania do snowboardu.
wyjazd
Twórca: Hyalutidin HC Aktiv
Treści źródłowe: Hyalutidin HC Aktiv

Polepsz swoją sprawność na siłowni

Kiedy nadchodzi następny rok, część z nas wchodzi w niego z planami noworocznymi. Chcemy rzucić palenie, więcej czytać, zmniejszyć wagę. Jednak najwięcej osób postanawia zacząć uprawiać sport systematycznie, żeby polepszyć własną kondycje.
spływ kajakiem po rzece
Twórca: Trevor Mattea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Spływ kajakowy czyli świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu

Polacy coraz częściej spędzają wolne, czy to jeśli chodzi o długi weekend czy też urlop, w sposób aktywny na świeżym powietrzu. Co oczywiste ciągle lubimy poleżeć na plaży, jednakże to właśnie różnego typu aktywności fizyczne połączone z wypoczynkiem przyciągają coraz więcej zwolenników.
biegam, bo lubię
Twórca: Peter Mooney
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypożyczalnia sprzętu wodnego. Pomysł na firmę

W lecie możemy połączyć przyjemne z pożytecznym po czym otworzyć własną wypożyczalnię sprzętu wodnego.


Wypożyczalnia sprzętu wodnego. Pomysł na firmę

Jeżeli prócz tego ciekawisz się turystyką, możesz organizować spływy kajakowe, a może nawet założyć szkółkę kajakarską.
góry
Twórca: glenngould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jazda na nartach – w jaki sposób kupować stosowny sprzęt, by uprawianie tego sportu stało się prawdziwą przyjemnością?

Narty to jeden z najbardziej lubianych sportów zimowych, jaki ćwiczy koordynację i daje szansę zadbać o własną kondycję. Nie można się więc dziwić, że zimą tak wiele osób decyduje się na wyjazd w góry, aby móc chwilę poszusować na stokach. Na szczęście, dzisiaj działa bardzo dużo funkcjonalnych stacji narciarskich i kolejek, w związku z tym każda osoba może wybrać stok dostosowany do jej umiejętności i doświadczenia.
Damskie buty nike
Twórca: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem najlepiej przygotować się do uprawiania różnych sportów, gdzie można kupić obuwie oraz sprzęt.

Sportowa aktywność będzie wymagać jakiegoś wyposażenia. Potrzebny jest sprzęt, wygodne buty oraz dostosowana do danej dyscypliny odzież. Firm które produkują sprzęt i akcesoria dla sportowców znajdzie się całkiem sporo, wybór ich produktów bardzo się może różnić ceną oraz wykonaniem, lecz dzięki temu każdy może coś dla siebie kupić.
kamera sportowa GoPro
Twórca: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Wakacje na desce – te zimowe i letnie – możemy utrwalić na filmie. Nowe możliwości są bardzo duże, a za normalnie pieniądze możemy zdobyć faktycznie profesjonalny sprzęt. Kupując kamerę, zawsze należy oznaczyć jej cel. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać w konkretnych modelach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.