Sprzęt
kamera sportowa GoPro
Twórca: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Wakacje na desce – w zimie i w lecie – każdy może uwiecznić na filmie. Nowatorskie możliwości są bardzo duże, a za normalnie pieniądze łatwo można nabyć całkiem profesjonalny sprzęt. Wybierając kamerę, zwykle należy oznaczyć jej zastosowanie. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać w konkretnych modelach.
rolki
Twórca: Artur Nowacki
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak przekonać dzieci do regularnego uprawiania sportów. Przydatne porady dla zapracowanych opiekunów

Świetnie znane powiedzenia przypominają, że należy od młodych lat uczyć najmłodszych dobrych nawyków, zarówno tych żywieniowych, jak i mnóstwa innych. Lekarze podzielają tę opinię, stąd już od dziś warto zachęcać i przedszkolaków, i nastolatków do uprawiania sportów.
Namiot turystyczny
Twórca: summonedbyfells
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sklep turystyczny- punkt warty wstąpienia w przypadku planowania wyjazdu w góry, pod namioty, jaki i na kamping.

Decydując się na wakacje zdecydowanie warto zadbać o wszystkie akcesoria, które są potrzebne podczas podróży i relaksu. Każdy turysta, któremu zależy na bezpieczeństwie musi mieć na uwadze, że może je zapewnić wyłącznie profesjonalne wyposażenie, dzięki jakiemu możemy mieć pewność, że żadna błahostka nie będzie w stanie utrudnić całego wyjazdu.
wyjazd
Twórca: Hyalutidin HC Aktiv
Treści źródłowe: Hyalutidin HC Aktiv

Polepsz swoją sprawność na siłowni

Kiedy nadchodzi kolejny rok, część z nas wkracza w niego z planami noworocznymi. Chcemy rzucić papierosy, więcej czytać, odchudzić się. Jednak dużo osób chce zacząć trenować sport regularnie, aby poprawić własną kondycje.
zima
Twórca: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jak przedstawiają się początki jazdy na snowboardzie? Jak się do tego zabrać?

Snowboard jest dość młodym sportem, powstał dopiero pod koniec lat sześćdziesiątych. Uprawiać go jednak może każdy z nas, gdyż jest sportem dla osób młodych duchem, czyli bez względu na wiek. Styl i sposób poruszania się na snowboardzie jest dość swobodny, natomiast jak się nabierze trochę wprawy, jest jakby bezwysiłkowy. Naukę jazdy na tym sprzęcie możemy zacząć dość wcześnie, już od 5-6 roku życia, zaś nic nie przeszkadza, by uczyć się zdecydowanie później, nawet mając 60 lat. By natomiast właściwie się przygotować trzeba rzecz jasna zaopatrzyć się w najważniejszy sprzęt, jak wiązania do snowboardu.
biegam, bo lubię
Twórca: Peter Mooney
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypożyczalnia sprzętu wodnego. Pomysł na firmę

Latem możemy połączyć miłe z pożytecznym po czym otworzyć prywatną wypożyczalnię wodnego sprzętu.


Wypożyczalnia sprzętu wodnego. Pomysł na firmę

Jeżeli oprócz tego interesujesz się turystyką, możesz organizować spływy kajakiem, a może nawet otworzyć szkółkę kajakarską.
spływ kajakiem po rzece
Twórca: Trevor Mattea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Spływ kajakowy czyli świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu

Mieszkańcy naszego kraju coraz częściej spędzają wolny czas, czy to jeżeli chodzi o długi weekend bądź też urlop, w sposób aktywny na świeżym powietrzu. Oczywiście w dalszym ciągu lubimy poleniuchować na plaży, jednak to właśnie przeróżnego typu aktywności fizyczne wraz z wypoczynkiem zyskują coraz więcej zwolenników.
góry
Twórca: glenngould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jazda na nartach – w jaki sposób kupować stosowny sprzęt, by uprawianie tego sportu stało się prawdziwą przyjemnością?

Narty to jeden z najbardziej popularnych sportów zimowych, jaki ćwiczy koordynację oraz daje szansę zatroszczyć się o swoją kondycję. Nie można się więc dziwić, że zimą tak wiele osób decyduje się na wyjazd w góry, żeby móc odrobinę poszusować na stokach. Na szczęście, obecnie istnieje bardzo wiele nowoczesnych stacji narciarskich oraz kolejek, wobec tego każda osoba może wybrać stok przystosowany do jej umiejętności oraz doświadczenia.
Damskie buty nike
Twórca: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakim sposobem najlepiej przygotować się do uprawiania różnych sportów, gdzie można kupić obuwie oraz sprzęt.

Sportowa aktywność wymaga jakiegoś wyposażenia. Konieczny będzie sprzęt, wygodne buty oraz dostosowana do danej dyscypliny odzież. Firm produkujących akcesoria oraz sprzęt dla sportowców znajdzie się całkiem sporo, ich asortyment bardzo się może różnić jakością wykonania i cenami, lecz dzięki temu każdy może coś dla siebie kupić.
sezon

Czy jazda na hulajnodze może być udaną atrakcją dla naszych smyków?

Aktualnie mamy wszelakie środki transportu: od samochodów po skutery, jednak nasze dzieci polubiły teraz coś jeszcze odmiennego. Taki środek podróżowania to nie tylko sport, ale także spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.