Kurort
Stok narciarski
Twórca: gakusei 88
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Interesujące jak również rekomendowane miejsca, do jakich warto się wybrać na narty

Wiele ludzi wiele czasu poświęca obecnie nad myśleniem, gdzie dobrze udawać się się na narty. Czy należy raczej wybierać się do kurortów za granicę czy również wybierać jakieś pobliskie góry? Sporo w tej rzeczy zależy czasem od gustów różnych osób. Nie prosto tu jednak podjąć decyzję, mając na uwadze naprawdę sporą liczbę kurortów.
Bułgaria
Twórca: Anvisuals
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wciąż nie masz planów na tegoroczny urlop? Zdecyduj się na Złote Piaski 2015 bądź hotel Kiroseiz, a nie będziesz zawiedziony

Dla wielu osób czas wakacji jest najlepszym okresem w czasie całego roku. Zdołają oni odpocząć od szmeru dużego miasta, przeżyć czas z rodziną oraz zebrać energie na cały zbliżający się rok. Dlatego jeżeli w dalszym ciągu nie posiadamy planów na urlop, powinniśmy się przyjrzeć najchętniej wybieranym miejscom przez turystów.
urlop
Twórca: Ludo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kołobrzeg, tutaj nie ma mowy o nudzie!

Co roku nad polskie morze ściągają tłumy wczasowiczów. Przyczyna jest jedna. W całej Europie nie ma takich plaż jak w naszym kraju. Dużych, białych i z miękkim piaskiem. Dlatego, nie musimy lecieć do Chorwacji czy Egiptu, aby na własnej skórze odczuć upalne słońce i nacieszyć się pięknymi widokami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.