Gdy zamierasz w czasie dni wolnych od pracy spać na biwaku, nie zapomnij spakować do plecaka kilku niezbędnych przyborów

Urlopowy czas pragnęlibyśmy spędzić nie tylko w gronie przyjaciół, ale również w jakimś ciekawym zakątku w w Polsce albo zagranicą. Podczas gdy jedni wolą pobyt w luksusowym pensjonacie, to inni decydują się na kilkudniową wycieczkę w góry. Decyzję, gdzie się wybrać, należy podjąć odpowiednio wcześniej, gdyż od tej właśnie decyzji dużo zależy, np. zawartość torby podróżnej.

Pralka turystyczna
Niekiedy przecież jesteśmy zmuszeni na kilka dni przed planowanym urlopem wybrać się na zakupy i nabyć wszystko, czego nie znaleźliśmy w domowych szufladach. Turystom, którzy jadą pod namiot przyda się parę niezwykle pożytecznych przedmiotów. A do nich na pewno trzeba byłoby zaliczyć latarki, śpiwory i ciepłe koce.

Przeczytaj ten interesujący artykuł i odkryj więcej tutaj (http://naturalhotel.pl/atrakcje). Na pewno nie będziesz żałować. Nie czekaj dłużej! Zrób to teraz!

Na biwaku potrzebujemy także wielu artykułów, które potem posłużą do przyrządzania obiadów. Jednakże prawdziwym wyzwaniem bywa pranie brudnych, a i często przepoconych ubrań. I myliłby się ten, kto by twierdził, że na biwak nie można zabrać ze sobą pralki.

Scrubba bag to oryginalna pralka, którą można bez najmniejszego problemu zapakować nawet do niedużego plecaka. A dzięki takiemu postępowaniu zaoszczędzimy miejsca i będziemy w stanie spakować inne, równie niezbędne rzeczy. taka pralka turystyczna ma postać torebki, do której wlewa się wodę i trochę detergentu. Potem wystarczy parę bądź kilkanaście minut, w zależności od stopnia pobrudzenia ubrań, potrząsać tą torebką. Kolejną fazą prania bywa, tak jak w przypadku tego standardowego prania, płukanie, które odbywa się w taki sam sposób, jak poprzedni etap. A czyste spodenki można spokojnie wywiesić na prowizorycznie skleconym sznurku.


Polecamy też

Sklep turystyczny- punkt warty wstąpienia w przypadku planowania wyjazdu w góry, pod namioty, jaki i na kamping.

Namiot turystyczny
Twórca: summonedbyfells
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Decydując się na wakacje zdecydowanie warto zadbać o wszystkie akcesoria, które są potrzebne podczas podróży i relaksu. Każdy turysta, któremu zależy na bezpieczeństwie musi mieć na uwadze, że może je zapewnić wyłącznie profesjonalne wyposażenie, dzięki jakiemu możemy mieć pewność, że żadna błahostka nie będzie w stanie utrudnić całego wyjazdu.
Pralka turystyczna wydaje się pozostawać doskonałym rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą spędzać urlopu pod dachem pensjonatów, ale na wolnym powietrzu. Jednak dobrze znane powiedzenie uzmysławia nam, że każdy kij ma dwa końce.

Scrubba bag, tak jak zresztą każda inna przenośna pralka, okaże się niewystarczająca, jeżeli będziemy chcieli w trakcie wspinaczki po górach wyprać ubrania większych rozmiarów, dla przykładu kombinezon. Nasza porada jest zatem taka, aby jeszcze w fazie planowania wypadu spakować do plecaka dodatkowe okrycie wierzchnie lub jeszcze jedną parę dżinsów, żeby później nie martwić, co na siebie włożyć.
2021/12/22, 11:30:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.