Wciąż nie masz planów na tegoroczny urlop? Zdecyduj się na Złote Piaski 2015 bądź hotel Kiroseiz, a nie będziesz zawiedziony

Dla mnóstwa ludzi czas ferii jest najlepszym okresem w trakcie całego roku. Zdołają oni odpocząć od hałasu ogromnego miasta, przeżyć czas z przyjaciółmi oraz zebrać siły na cały nadciągający rok. Dlatego jeśli wciąż nie posiadamy planów na wakacje, winniśmy się przyjrzeć najczęściej wybieranym miejscom przez wędrowców.
Bułgaria
Twórca: Connie Lu
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Teraz hitem są Złote Piaski (www.eccoholiday.com/region/bulgaria/zlote-piaski/) 2015, to znaczy najpopularniejszy kurort w Bułgarii. Od paru lat jest to najchętniej wybierane miejsce na odpoczynek przez polaków w różnym wieku. Młodzież decyduje się na przeżycie wczasów w tym miejscu, ponieważ umiejscowione są w tej okolicy najlepsze kluby oraz puby. Małżeństwa w pociechami wybierają to miasto, dlatego że jest tutaj wiele atrakcji dla kilkulatków, tymczasem osoby starsze decydują się na wakacje w tej okolicy, ponieważ są przekonane, że uda im się uciec od powszednich obowiązków.

Z pewnością Złote Piaski 2015 przyciągają tłumy turystów, bowiem śliczna pogoda jest tutaj poniekąd zapewniana. Oprócz tego ceny nie zniechęcają nawet studentów, którzy nie mają zbyt wiele funduszy. Jeśli nie chcemy spędzić tegorocznego urlopu w Europie możemy zdecydować się na hotel Kiroseiz w Egipcie - więcej informacji. W tej sytuacji powinniśmy się nastawić na to, że całe wczasy spędzimy na obszarze hotelu. Nie jest to jednak wyczynem, gdyż najlepsze dyskoteki, place zabaw , a także stragany z pamiątkami zlokalizowane są tuż przy hotelu.


Polecamy też

Kołobrzeg, tutaj nie ma mowy o nudzie!

urlop
Twórca: Ludo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Co roku nad polskie morze ściągają tłumy wczasowiczów. Przyczyna jest jedna. W całej Europie nie ma takich plaż jak w naszym kraju. Dużych, białych i z miękkim piaskiem. Dlatego, nie musimy lecieć do Chorwacji czy Egiptu, aby na własnej skórze odczuć upalne słońce i nacieszyć się pięknymi widokami.


Bułgaria
Twórca: Anvisuals
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Swoją drogą hotel Kiroseiz jest odnowiony i posiada różne pokoje, dostosowane do par i rodzin z dzieciakami. Plusem jest też to, że klienci mogą skorzystać z opieki medycznej, auli konferencyjnej oraz opiekunki do dzieci za niewielką zapłatą. Wszystkie pokoje są wyposażone w łoża, szafę, telewizor, klimatyzację , a także posiadają prywatną łazienkę. Dodatkowo klienci, jacy wykupili opcje All inclusive mają codziennie trzy dania główne , a także całodniowy dostęp do napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Nie należy już dłużej czekać, gdyż najlepsze oferty zaraz zostaną wykupione. Wczasy za granicą na pewno będą niezapomniane i kolejny urlop także będziemy chcieli spędzić poza Polską.
2018/08/29, 17:42:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.