Hotelowe wspomnienia
urlop
Twórca: Ludo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kołobrzeg, tutaj nie ma mowy o nudzie!

W każde wakacje nad polskie morze ściągają miliony wczasowiczów. Powód jest jeden. W całej Europie nie ma takich plaż jak u nas. Szerokich, białych i z delikatnym piaskiem. Toteż, nie musimy lecieć do Włoch czy na Malediwy, po to by na własnej skórze odczuć upalne słońce i nacieszyć się pięknymi widokami.
wakacje na plaży
Twórca: steven milne
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kto z Polaków udaje się tego roku nad Morze Bałtyckie i jakie noclegi rezerwuje dla swojej familii

Nasze morze, to jest Bałtyk, chociaż nie może równać się z północno-afrykańskimi wodami, to jednak każdego lata przyciąga wielu urlopowiczów z najbardziej odległych zakątków w naszym państwie. A powodem takiego zainteresowania pozostaje nie tylko w miarę niska cena za nocleg, ale i fakt, że nie trzeba na targowisku rozmawiać w obcym języku. Zwłaszcza osoby po siedemdziesiątce ochoczo jeszcze raz odwiedzą miejsca, które znają z czasów swojej młodości.
Stok narciarski
Twórca: gakusei 88
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Interesujące jak również rekomendowane miejsca, do jakich warto się wybrać na narty

Sporo ludzi dużo czasu poświęca dziś nad rozmyślaniem, gdzie najpewniej udać się na narty. Czy warto raczej wybierać się do kurortów za granicę albo też wybierać jakieś pobliskie góry? Wiele w tej rzeczy zależy zazwyczaj od gustów rozmaitych turystów. Nie banalnie tu jednak podjąć decyzję, mając na uwadze naprawdę sporą liczbę kurortów.
górskie wycieczki
Twórca: FuturePR
Treści źródłowe: FuturePR

Wakacje na górskich szlakach, korzystne uzależnienie od adrenaliny, widoków i górskiego klimatu

Na wypoczynek zawsze jest dobry czas. Góry zazwyczaj przyciągały pasjonatów, mimo tego to powoli zaczyna się zmieniać. Wszyscy, którzy zniechęcili się do przeludnionych plaż, chcą spędzać wakacje w odmiennych okolicznościach, coraz chętniej stawiając na urlop w górzystym klimacie. Krajobrazy górskie słyną ze swojego piękna, przebogatej roślinności i oszałamiających widoków.
hotel
Twórca: ZnaneNieznane.pl
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Bolesławiec wita

Wrocław to nieduże miasto, położone w płd połowie województwa łódzkiego. Ta miejscowość nie jest znana raczej z atutów dla gości. Dobrze jednak obejrzeć np. okazały dwór Olszewskich, postawiony w XVII wieku oraz popodziwiać kilka interesujących budowli sakralnych. Ale prawdziwa moc Wrocławia leży w okolicznym zagłębiu.
morze, zachód słońca
Twórca: Der Robert
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie atrakcje proponuje nasze wybrzeże swoim gościom, z jakiego powodu warto tam jechać poza sezonem.

Bałtyk to jedno z najpopularniejszych miejsc na wypoczynek w wakacje, zresztą można to doskonale zobaczyć po tłocznych plażach, deptakach i promenadach. Jednak niestety sezon trwa tam tylko przez dwa wakacyjne miesiące, natomiast przez resztę roku nie dzieje się praktycznie nic.
ciechocinek
Twórca: Kasia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Coraz to większe powodzenie zyskuje SPA w Ciechocinku - wyśmienita myśl na wyjazd

Współcześnie sporo osób wyszukuje atrakcyjnych alternatyw spędzenia wolnego czasu. W sporej mierze zależy im na odpoczynku od pracy i zregenerowaniu sił na następny tydzień. Z tego względu gro ośrodków sporządza przyciągające propozycje weekendowe, jakie inspirują do skorzystania z ich świadczeń.
Kołobrzeg
Twórca: zeesenboot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Miasto Kołobrzeg - historia oraz atrakcje|atrakcje oraz historia. Sprawdź, co warto zwiedzić nad Morzem Bałtyckim

Kołobrzeg jest jednym z najstarszych miast w naszym kraju - jego początki sięgają VII stulecia. Na terenie współczesnego Budzistowa mieszkańcy założyli tu osadę, która to później przeobraziła się w gród obronny. W XIII stuleciu kolonia została przeniesiona w miejsce ujścia Parsęty do Bałtyku. W 1255 r. Kołobrzeg otrzymał prawa miejskie stając się ówczesnym centrum rybołówstwa jak też handlu.
hotel
Twórca: Prayitno
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób łączyć zabawę ze służbowymi obowiązkami - skrótowa rozprawa o wyjazdach na południe Polski

Południe ojczyzny większości obywatelom kojarzy się z zimowym bądź lipcowym pobytem w górach. Ośrodki wczasowe pozostają jednakże otwarte przez okrągły rok i gości przyjmują również wczesną wiosną oraz późną jesienną porą. Zresztą nie miejmy tutaj na uwadze tylko osób wyjeżdżających na urlop - w końcu w dużych miastach, na przykład w stolicy Podkarpacia, organizowane są meetingi poświęcone kwestiom ogólnopolskim czy zjazdy naukowców z okolicy.
Pokój hotelowy
Twórca: Holiday Inn Express San José Airport
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wybór hotelu – czemu ma obecnie tak istotne znaczenie i z jakich opcji turyści mogą skorzystać?

Planując wyjazd wakacyjny, po wybraniu celu i środka lokomocji, trzeba zdecydować się na stosowny nocleg. Na szczęście, baza turystyczna w Polsce oraz poza jej granicami jest coraz lepiej przystosowana do przyjęcia podróżnych, tym samym nie powinno się mieć z tym jakichkolwiek trudności. Czemu wybór odpowiedniego hotelu ma współcześnie tak istotne znaczenie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.