Morze
Hostel
Twórca: Oleg Brovko
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Poszukując noclegów w województwie lubelskim warto zwrócić uwagę na propozycję w jego stolicy

Obecnie można dostrzec, że Polacy w sporej mierze zaciekawieni są poznawaniem własnego kraju i jeszcze częściej na wakacje udają się dokładnie w rozmaite regiony Polski. Nasz kraj ma to do siebie, iż pod kątem krajobrazowym jest ogromnie rozmaity i każdy może odnaleźć idealne miejsce dla siebie. Jedni wybiorą góry, inni Bałtyk, a jeszcze inni jeziora. Coraz nagminniej też ludzie zwiedzają stolice pojedynczych regionów, jakie zaskakują bogactwem kulturowym.
Morze Bałtyckie
Twórca: MVolkmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie na odpoczynek nad Morzem Bałtyckim? Kilka faktów, o których nie słyszałeś

Bałtyk stanowi świetną alternatywę, jeśli chodzi o spędzenie letniego urlopu. Nadmorskie miejscowości prezentują różnorodną ofertę rozrywkową i noclegową zależnie od wielkości i położenia. Są w Polsce miejsca znane z wyjątkowo czystych i urokliwych plaż. Za to nierzadko jest tak, że najliczniej odwiedzane i popularne nadmorskie miejscowości posiadają bardzo małą i krótką plażę. Tak jest przykładowo w Sopocie. Ponadto popularne miejscowości są zwykle niezwykle tłoczne, co utrudnia odpoczynek.
wakacje na plaży
Twórca: steven milne
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kto z Polaków udaje się tego roku nad Morze Bałtyckie i jakie noclegi rezerwuje dla swojej familii

Nasze morze, to jest Bałtyk, pomimo tego że nie może równać się z zamorskimi zbiornikami wodnymi, to mimo wszystko każdego sezonu przyciąga wielu wczasowiczów z najbardziej odległych zakątków w Polsce. A przyczyną takiego zainteresowania pozostaje nie tylko w miarę niska cena za nocleg, ale i fakt, że nie trzeba na targowisku rozmawiać w obcym języku. Zwłaszcza osoby starsze chętnie powtórnie odwiedzą miejsca, które znają z lat swojej młodości.
Mierzeja Helska, plaża
Twórca: BernieCB
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zwiedzaj Polskę, nie trać czasu!

Trend na wyjazdy za granicę na urlop zaczął się już dawno. Ekonomiści-amatorzy przeliczają forsę i jedni twierdzą, iż w kraju jest taniej, inni wręcz odwrotnie. I komu przyznać rację Wydaje mi się, iż to nie jest ważne, gdyż najistotniejsze to się wyśmienicie bawić i zwiedzić miejsca o których będziemy pamiętali przez długie lata, a może nawet i do końca naszych dni.
biegam, bo lubię
Twórca: Peter Mooney
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypożyczalnia sprzętu wodnego. Pomysł na firmę

Latem możemy połączyć miłe z pożytecznym po czym otworzyć prywatną wypożyczalnię wodnego sprzętu.


Wypożyczalnia sprzętu wodnego. Pomysł na firmę

Jeżeli oprócz tego interesujesz się turystyką, możesz organizować spływy kajakiem, a może nawet otworzyć szkółkę kajakarską.
Kołobrzeg - latarnia morska
Twórca: zeesenboot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakim miejscu najkorzystniej spędzać wakacje? Jakie mamy możliwości? Co najlepiej wybrać? Czy urlop w Polsce to odpowiedni pomysł?

Powinniśmy przyznać, iż w ostatnim czasie coraz częściej udajemy się za granicę, gdyż mamy tego typu możliwości. Korzystamy z nich, zwłaszcza, iż dość często są różnorodne, ciekawe promocje, dzięki czemu tego rodzaju wyjazdy są naprawdę tanie. Jednocześnie nie tylko takimi wyjazdami człowiek żyje, co ukazuje niezmienna moda na wyjazdy rodzinne nad Bałtyk czy w nasze góry.
plaża w Krynicy Morskiej
Twórca: VnGrijl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zalety odpoczynku na Wybrzeżu, propozycja noclegów tego regionu kraju

Polskie morze to jeden z najbardziej popularnych kierunków na wakacyjne wyjazdy. Mimo, że aura często nie jest najlepsza, ceny przeważnie będą dużo wyższe niż w niejednym znanym ośrodku wypoczynkowym nad morzem śródziemnym, to mimo wszystko i tak co roku przybywają tam setki tysięcy turystów. Zresztą dziwić się nie ma czemu, bo Pomorze ma naprawdę dużo do zaoferowania. Rzecz jasna najważniejsze są przepiękne, pełne piasku plaże, które się ciągną setkami kilometrów od Niemiec aż po wschodnią granicę.
mielno
Twórca: Marcin Kargol
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kwatery do zarezerwowania na parodniowe wycieczki nad morze

Dużo osób zdecydowanych jest teraz na wypady na weekend w różne miejsca, by między innymi na kilka dni zmieniać otoczenie. Przede wszystkim decydują się na to osoby młode, które pracują bardzo dużo w trakcie tygodnia, a niekoniecznie mają możliwość sobie pozwalać na długie wczasy ze względu na charakter swojej pracy. Zwykle turyści jadą gdzieś blisko miejsca zamieszkania, aczkolwiek zdarza się również, że będą chcieli wyjechać w dalsze rejony.
Bali
Twórca: Dimos Paraskevas
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak spędzić wakacje, by były niezapomniane?

Plaża, nie zawsze czyste morze i tłumy wczasowiczów – tak najczęściej wyglądają wakacje, zarówno te w kraju, jak i za granicą. Jeśli znudziły Ci się modne kierunki, obierane każdego roku przez miliony wczasowiczów i szukasz czegoś innego, warto zaplanować wczasy w mniej obleganych miejscach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.