Kołobrzeg przedstawiony jako świetne miejsce na wypoczynek dla ciebie i twojej rodziny

Kołobrzeg to gmina i miasto położone na północy województwa zachodniopomorskiego. Jest czwartym co do liczby ludności miastem położonym nad morzem w województwie. Osoby zamierzające spędzić urlop nad Bałtykiem przy jednoczesnym pozostaniu w większym mieście powinny wybrać się dokładnie do Kołobrzegu. Można tam dostać się pociągiem zatrzymującym się na kołobrzeskiej stacji kolejowej, busem dowożącym i biorącym pasażerów z dworca autobusowego, własnym transportem lub… drogą morską. Jest bowiem możliwość kupienia biletu na prom do Danii i powrotnego do Polski. Jest to również ciekawa alternatywa dla duńskich turystów.
nad morzem w Kołobrzegu
Twórca: zeesenboot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Do Kołobrzegu na wakacje możesz pojechać z rodziną, paczką kolegów bądź ukochaną kobietą gdyż w tym mieście każdy może odnaleźć coś ciekawego, coś, co go zainteresuje. Kiedy nastawimy się na zwiedzanie, trzeba koniecznie zobaczyć parę nadmorskich atrakcji, takich jak port morski, jedno z najdłuższych w naszym kraju kołobrzeskie molo a także urokliwą latarnię morską. Dość interesujące miejsce to Plac Ratuszowy wraz z neogotyckim ratuszem, spore Muzeum Oręża Polskiego zawierające liczne zbiory militarne z wielu okresów czy też Miejska Biblioteka Publiczna nazwana imieniem Galla Anonima. Jeśli chciałabyś poznać więcej szczegółów odnośnie spędzenia wakacji w Kołobrzegu - .

Polecamy też

Myślisz o podróżach dookoła świata? Obecnie to nie problem, biura podróży zapewniają doskonałą propozycję

podróże
Twórca: Grant Montgomery
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Z każdym rokiem oferta przedstawiana przez biura podróży okazuje się coraz ciekawsza i bardziej niebanalna. Dzisiaj można tam wykupić nie tyle banalne wycieczki do najpopularniejszych kurortów za granicą, lecz również w wiele orientalnych i cudownych miejsc na całym świecie. To fakt, że takie wycieczki są nieco droższe, jednakże kiedy właściwie zaoszczędzimy, a dodatkowo znajdziemy atrakcyjną cenowo propozycję, mamy szansę pojechać, gdzie tylko zapragniemy.


Kołobrzeg
Twórca: zeesenboot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Osoby prowadzące aktywny styl życia mogą skorzystać z usług hali sportowo-rekreacyjnej „Millenium” z wybudowanym obok aquaparkiem. Zawsze istnieje możliwość wypożyczenia bądź korzystania z własnego roweru i wyruszenia na indywidualne lub grupowe wyprawy rowerowe, z rodziną lub kolegami. Z kolei dla tych, którzy kochają biegać, proponujemy jogging brzegiem morza. Jest to świetny trening nie obciążający nadmiernie stawów w takim stopniu, jak bieganie po asfalcie czy kostce brukowej, wymagający jednocześnie sporo siły wkładanej w bieg. Jeżeli jednak twierdzisz, że gry zespołowe to najlepsza odmiana sportu i jednocześnie sposób na udaną zabawę, wybierz się na plażę. W wielu miejscach trafisz na ludzi, którzy chętnie zagrają w siatkówkę plażową, ringo lub dwa ognie.

Bez względu na wiek, płeć czy liczebność grupy, Kołobrzeg każdemu przypadnie do gustu. Duża ilość i różnorodność atrakcji spowoduje, że wakacje spędzone właśnie w tym mieście na długo pozostaną w pamięci każdego turysty.
2019/11/09, 07:12:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.