Klimat
Kuba
Twórca: Roderick Gray
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakich powodów warto wybrać się na urlop na Kubę? Sprawdzamy jedną z najpopularniejszych wysp karaibskich.

Kuba to pięknie położona największa wyspa na Morzu Karaibskim. Stolicą Kuby jest Hawana, a największe miasta (oczywiście warte uwagi) to Santiago de Cuba, Santa Clara i kojarzone z amerykańską bazą Guantanamo. Jej długa i burzliwa historia a także szczególny, słoneczny i suchy klimat, zachęcają do spędzenia tam długich wakacji w charakterystycznych rytmach Buena Vista Social Club, a idealnie zachowana kolonialna architektura stanowi jedną z pokazowych atrakcji na wyspie.
spacer po plaży
Twórca: Nicolas DECOOPMAN
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaki nocleg rekomenduje się zarezerwować wybierając się nad Morze Bałtyckie?

Kiedy ostatnim razem byłeś z rodziną lub grupą znajomych nad Bałtykiem? Poprzednie lata wykazują spore zainteresowanie zagranicznymi kurortami, a najczęściej decydowano się na Egipt i Turcję. Jeżeli jesteś w gronie osób, które od kilku lat spędzają urlopy za granicą daleko od Polski, uważamy, że czas coś zmienić. Warto przecież zmieniać miejsca spędzenia czasu podczas wakacji zamiast siedzieć co roku w tym samym pensjonacie.
Tajlandia
Twórca: Phuket@photographer.net
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli śni Ci się jeszcze tego lata, zwiedzić pewne Egzotyczne miejsce, znudziły Cię wycieczki po Europie i pragniesz wszelkiej odmiany – zainwestuj swój czas i pieniądze w wycieczkę do Tajlandii.

Czas letni, to nie tylko proces ciepła i wolnych chwil od nauki i pracowania. To przede wszystkim moment wycieczek, familijnych relaksów, dalekich i bliskich tras, odpoczynku i komfortu.
Twórca: Wygoda Travel Group

Wakacje Sposób na wymarzone wczasy zależy od rozmaitych czynników

Pomysł na idealne wakacje zależy od rozmaitych czynników. Każda osoba lubi inne formy wykorzystywania wolnego czasu, więc hasło „lato 2014” dla każdej osoby może oznaczać coś innego. Część osób spędzi te wczasy we własnych mieszkaniach. Niektórzy na pewno pozostaną w kraju, gdzie istnieje mnóstwo opcji wypoczynku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.