Auto
zaparkowane auta
Twórca: Nacho
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Lotnisko we Wrocławiu - jak się tam dostać i w pobliżu zaparkować?

Wielu z nas, Wrocławian, często w przeciągu roku korzysta z połączeń lotniczych. Udajemy się na urlop, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Za sprawą niedrogim firmom lotniczym jest to bardzo atrakcyjna i komfortowa alternatywa wycieczki. Mimo, że lot w granicach Europy trwa wyłącznie parę godzin, trzeba jeszcze do czasu wyprawy doliczyć transport na lotnisko - a z tym bywa różnie, bowiem często miejsca te usytuowane są pod miastem. Wrocław na szczęście, ma bardzo dogodny dojazd.
para młoda na schodach
Twórca: Dave Hayward
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Weselne szaleństwo czyli w jaki sposób nie dać się zwariować w całym tym zamieszaniu?

Dzień ślubu to dla zdecydowanej większości jeden z najważniejszych dni w całym życiu. W tym dniu podejmujemy decyzję, która zwiąże nas z narzeczoną\narzeczonym na resztę życia. Przysięga małżeńska ma scementować naszą miłość na wieki. To uroczysta chwila oraz wielki dzień, pełen emocji i uniesień. Równocześnie, ten szczególny dzień wymaga wielu przygotowań. Co zrobić, by pomimo natężenia zobowiązań przed ślubem i emocji ślubnych, wszystko toczyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami?
autokar

Jakim sposobem najlepiej będzie dojechać na miejsce zatrudnienia, jeżeli będzie ono w Holandii albo Belgii.

Ostatnie lata to ogromny wzrost zarobkowej emigracji do różnych krajów. Jak mówią szacunkowe dane nawet kilka milionów Polaków pracuje obecnie za granicą naszego kraju, z czego duża część raczej nie planuje wracania. Druga ich część wyruszyła tylko na jakiś czas, na rok czy dwa, zamierzając zarobić na utrzymanie swojej rodziny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.