Rower
rolki
Twórca: Artur Nowacki
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak przekonać dzieci do regularnego uprawiania sportów. Przydatne porady dla zapracowanych opiekunów

Popularne maksymy przypominają, że należy od młodych lat uczyć latorośle dobrych nawyków, tak tych żywieniowych, jak i wielu innych. Lekarze podzielają tę opinię, stąd już od dzisiaj warto zachęcać i przedszkolaków, i nastolatków do uprawiania sportów.
bieganie jako hobby
Twórca: Peter Mooney
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sport i odpoczynek|Sport a więc forma relaksu

W sumie nie ma o czym mówić, prawda jest taka, że jeżeli nie uprawiamy sportu to bardzo szybko tracimy jędrność i elastyczność. Niestety, tylko dzieciaki mogą bezkarnie robić, co im się żywnie podoba a i tak zawsze wspaniale wyglądają. Gdy jesteśmy starsi bycie „pulpecikiem” dla naszej rodziny, okażę się koszmarem w szkole. Z tego powodu warto ćwiczyć. Ale wielu osobom sport kojarzy się z czymś trudnym i bywa, że upokarzającym, bo jak ma się kilka kilo nadwagi, to zawsze jest się ostatnim na mecie. A jeśli w ogóle się nie ćwiczy i niby jest się szczupłym, ale nie potrafi się złapać piłki do kosza to również nie jest zbyt fajnie. Dlatego powinniśmy pamiętać o tym, że sport łatwo da się połączyć z przyjemnym wypoczynkiem. Otóż sport i rekreacja powinny być nierozłączne. Możemy wybrać się na szybszy spacer ze znajomą, można iść na plażę i poodbijać piłkę do siatki z rodzeństwem. Takie małe kroki pomogą nam w oswojeniu się ze sportem. A jeśli będziemy spędzać wolny czas właśnie ćwicząc w różnej firmie to od razu będziemy czuli się lepiej.
tuning
Twórca: YuJeen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rower to fenomenalna forma spędzania wolnego czasu - wybierz model dla siebie

Sądzisz, aby poczekać z kupnem roweru do wiosny? Nic bardziej błędnego! Właśnie w tej chwili jest idealny moment na to, tak aby zafundować sobie faktycznie doskonały rower.
stan zdrowia
Twórca: Colin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ruch i jego wpływ na harmonijny rozwój malucha

Ruch jest nadzwyczaj ważny w harmonijnym rozwoju dzieci. Kształtuje napięcie oraz siłę mięśni, dzięki czemu maluch zyskuje kontrolę nad własnym ciałem. Uzyskane zręczności ruchowe umożliwiają czynne poznawanie świata.
jadłospis
Twórca: Mitsubishi

Jeżeli kupimy dziecku rolki lub hulajnogę, to dobrze będzie nauczyć go fundamentalnych reguł bezpieczeństwa na drodze

Dzieci uwielbiają wszelkiego typu sprzęty, na których można jeździć. Rowery, wrotki czy hulajnogi z pewnością mogą być znakomitym prezentem dla pociechy. Dobrze będzie jednak nie zapominać o względach bezpieczeństwa.
zębatka w rowerze
Twórca: beth h
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bluetooth słuchawka może się sprawdzić w przeróżnych momentach

Czy wiemy w którym momencie wykorzystywać z niektórych materiałów? Na rynku oferuje się nam dużo różnych rzeczy, co powoduje, że możemy w nich swobodnie przebierać. Mimo wszystko nie zawsze mamy okazję korzystać z nich jednakowo, a od czasu do czasu korzystanie z jakiejś rzeczy ma szansę okazać się uznane za nieodpowiednie. Czy w takim razie, zaznaczymy gdy z czego mamy możliwość wykorzystywać?

Z rowerem w podróż

Jeżdżenie rowerem to hobby cieszące się coraz większą popularnością. Pedałując radośnie przed siebie nie tylko zdobywamy piękną oraz smukłą sylwetkę i zwiększamy masę mięśniową. Przerzucając się z pozostałych form transportu nie zanieczyszczamy przy okazji środowiska. Plusy na pewno są warte podkreślenia jednak zainteresowanie trzeba w pierwszej kolejności zwrócić na podstawowy element opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc rodzaj powinniśmy wybrać?
Plecak
Twórca: Alberto Ziveri
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób zdecydować się na rower dla mężczyzny? Parę przydatnych zaleceń pomoże ci w zakupach

Kiedy zbliża się wiosna, coraz więcej ludzi wybiera rozrywki sportowe na zewnątrz. Jedną ze szczególnie cenionych postaci aktywności są wycieczki na rowerze. W jaki sposób wybrać męski rower? To nie jest łatwe zadanie, więc przyda ci się parę praktycznych zaleceń, dzięki którym podejmowanie decyzji będzie dużo łatwiejsze.
kask rowerowy
Treści źródłowe: pixabay.com

Dlaczego bezpieczeństwo w czasie uprawiania sportu jest tak ważne? Jak zadbać o to bezpieczeństwo?

Mawia się, że sport to zdrowie. Faktycznie tak jest natomiast należy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych. W innym wypadku można narazić się na utratę naszego zdrowia. Jeśli w przypadku profesjonalnych dyscyplin sportu dba się niesamowicie o bezpieczeństwo, o tyle jeśli sami dla siebie jakiś sport zaczynamy uprawiać to nie zawsze ten temat jest dla nas priorytetowy.
jazda na rowerze
Twórca: Keoni Cabral
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kochasz jeżdżenie na rowerze? Sprawdź, czy jesteś gotowy na długie wycieczki.

A gdyby tak planować na wakacje długą wyprawę rowerową? Jak się do niej przyszykować? Po pierwsze zatroszczmy się o sprzęt. By twój rower nie sprawiał kłopotów podczas jeżdżenia, należy poddać go przeglądowi. Wszystkie części rowerowe powinny być skontrolowane pod kątem ich właściwego działania. Można pomyśleć także o tym, żeby na wyjazd zaopatrzyć się w podstawowe zapasowe części rowerowe, głównie te, które podlegają szybkiemu zużyciu lub są więcej podatne na zniszczenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.