Turystyczna oferta w Bieszczadach, jak można tam miło spędzić urlop i dobrze wypocząć

Bieszczady są wspaniałym miejscem na odpoczynek, czy to na jednodniowy wyjazd czy tygodniowe wakacje. Oferują mnóstwo atrakcji praktycznie w każdym okresie roku, pomysł na ciekawe wykorzystanie wolnego czasu mogą tam znaleźć tam wielbiciele górskich wycieczek i innych aktywności, lecz również ci, którzy wolą słodkie lenistwo na łonie natury.

Bieszczady
Twórca: Yadis-Art
Treści źródłowe: www.flickr.com
Jesień, lato i wiosna to okres, kiedy szlaki w Bieszczadach zapełniają się turystami, do dyspozycji będą niedługie, proste trasy, świetnie się nadające do przejścia nawet z dziećmi, ale też szlaki trudne, wymagające odpowiedniego przygotowania i doświadczenia. W Bieszczadach sporo jest też rowerowych tras, góry te nie są bardzo wysokie i strome, więc nie będą wymagać od jeżdżących jakiś zaawansowanych umiejętności. .

Polecamy też

Z jakiego powodu warto pojechać w Bieszczady?

Polonina Wetlinska
Twórca: Przemyslaw Kozuch
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Bieszczady. Bezkres połonin, mieszanka wielu kultur, bieszczadzka muzyka a przede wszystkim bieszczadzkie fantastyczne piękno. Mimo, że pierwszym skojarzeniem z rodzimymi górami są na ogół wysokie wierzchołki Tatr, Bieszczady obecnie zyskują coraz więcej miłośników.


Kurorty w Bieszczadach są też świetnie przygotowane na zimowych turystów - nowoczesne narciarskie trasy zachęcają wręcz do tego, aby kilka dni wypocząć w tym wspaniałym zakątku kraju. Tak więc widać że oferta dla turystów w Bieszczadach jest bardzo bogata i w praktyce każdy powinien coś dla siebie znaleźć, bez względu na to, kiedy chce przyjechać. Więcej informacji przeczytasz pod tym adresem:

Jak we wszystkich innych miejscach, również w Bieszczadach będą okresy, kiedy turystów będzie znacznie więcej niż normalnie. Wiązać się to może ze sporymi kłopotami ze znalezieniem noclegu, a także z nieco wyższymi cenami. Z całą pewnością do takich okresów zalicza się koniec roku - sylwester w Bieszczadach cieszy się coraz większą popularnością, wiele osób bierze wtedy kilka dni urlopu i spędza cały świąteczno noworoczny okres korzystając z uroków zimy. Kolejnym niezwykle popularnym okresem jest długi weekend majowy Bieszczady.

zima w górach
Twórca: Kaloyan Raev
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Śniegu już wtedy wprawdzie nie ma, lecz za to górskie szlaki wręcz zachęcają do aktywności na pieszych i rowerowych wycieczkach. Wybierając się w Bieszczady w jednym z takich okresów pomyśleć warto wcześniej o zarezerwowaniu noclegów . Po pierwsze będzie można znaleźć kwaterę, która będzie odpowiadać ze względu na cenę i standard, poza tym uniknie się nerwów przy próbie znalezienia noclegu tuż przed wyjazdem.
2018/08/29, 12:08:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.