Egzotyczne wakacje

Dominikana, państwo położone na Morzu Karaibskim to jedno z ukochanych miejsc na ziemi nie tylko wielkich gwiazd. W dzisiejszych czasach, na cudownych plażach Dominikany, w cieniu wysokich plam kokosowych błogo odpoczywają rodziny Kowalskich oraz Nowaków.

Egzotyczne wycieczki
Twórca: Joe deSousa
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeśli mimo wszystko wolimy czynny wypoczynek czekają na nas atrakcyjne wycieczki (businesstraveller.pl/triedtested/lot-warszawa-londyn-klasa-biznes) fakultatywne Dominikana. W stolicy kraju, San Domingo zobaczymy dużo wartych odwiedzenia zabytków z czasów kolonialnych, oraz przytulne kafejki z tanim i smacznym jedzeniem. Ogromne wrażenie robi jednak na urlopowiczach fantastyczna przyroda. Koniecznie musimy więc popłynąć na pobliską wysepkę Saona, by ujrzeć największą na świecie kąpielową wannę płyciznę Piscina Natural.

A jeżeli nastawiamy się na Dominikana nurkowanie, w błękitnej i cieplutkiej wodzie spędzimy wspaniałe chwile przypatrując się ciekawie ubarwionym egzotycznym rybom - wycieczki na Dominikanę z Villapolonia. Gdy wykupimy wycieczkę na safari, pamiętajmy, iż wielką atrakcją tej wycieczki (pod tym linkiem) jest wspinaczka trasą która wiedzie przez... siedmiostopniowy wodospad.

Szczególnie atrakcyjną porą jest na wyspie przełom stycznia i lutego. To wówczas na Karaiby przypływa co roku ponad 200 waleni, by zakładać rodziny i rodzić młode. Po zwiedzaniu klimatycznego miasteczka nabierzmy sił i zjedzmy aromatyczne danie w jednej z restauracji - nawet pomocna strona, warto zajrzeć. A potem odwiedźmy sklepiki, wybierając upominki dla bliskich osób.

Egzotyczna wycieczka
Twórca: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Wycieczki Karaiby czekają na nas w wersji first minut i last minut. W opcji first minute, wycieczkę wskazane jest wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jeśli i tak organizujemy urlop, w jakim celu czekać do ostatniej chwil?

Bardziej jednak opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym większą zniżkę otrzymamy. Na ”chwilę” przed wyjazdem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 40 procent. Zakładając, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy będzie tani bilet. Nieco tańsze zdarzają się również wycieczki sprzedawane w sieci, gdyż nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.
2020/01/23, 19:12:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.