Egzotyczne wakacje

Dominikana, państwo położone na Morzu Karaibskim to jedno z ukochanych miejsc na ziemi nie tylko wielkich gwiazd. W dzisiejszych czasach, na cudownych plażach Dominikany, w cieniu wysokich plam kokosowych błogo odpoczywają rodziny Kowalskich oraz Nowaków.

Egzotyczne wycieczki
Twórca: Joe deSousa
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeśli mimo wszystko wolimy czynny wypoczynek czekają na nas atrakcyjne wycieczki fakultatywne Dominikana. W stolicy kraju, San Domingo zobaczymy dużo wartych odwiedzenia zabytków z czasów kolonialnych, oraz przytulne kafejki z tanim i smacznym jedzeniem. Ogromne wrażenie robi jednak na urlopowiczach fantastyczna przyroda. Koniecznie musimy więc popłynąć na pobliską wysepkę Saona, by ujrzeć największą na świecie kąpielową wannę płyciznę Piscina Natural.

Polecamy też

Wakacje Sposób na wymarzone wczasy zależy od rozmaitych czynników

Twórca: Wygoda Travel Group
Pomysł na udane wczasy uzależniony jest od rozmaitych czynników. Każdy człowiek lubi inne formy wykorzystywania wolnych chwil, toteż hasło „lato 2014” dla każdego będzie znaczyć coś innego. Część osób spędzi te wakacje we własnych domach. Część na pewno pozostanie w Polsce, gdzie jest bardzo dużo opcji wypoczynku.


A jeżeli nastawiamy się na Dominikana nurkowanie, w błękitnej i cieplutkiej wodzie spędzimy wspaniałe chwile przypatrując się ciekawie ubarwionym egzotycznym rybom - wycieczki na Dominikanę z Villapolonia. Gdy wykupimy wycieczkę na safari, pamiętajmy, iż wielką atrakcją tej wycieczki (pod tym linkiem) jest wspinaczka trasą która wiedzie przez... siedmiostopniowy wodospad.

Szczególnie atrakcyjną porą jest na wyspie przełom stycznia i lutego. To wówczas na Karaiby przypływa co roku ponad 200 waleni, by zakładać rodziny i rodzić młode. Po zwiedzaniu klimatycznego miasteczka nabierzmy sił i zjedzmy aromatyczne danie w jednej z restauracji - nawet pomocna strona, warto zajrzeć. A potem odwiedźmy sklepiki, wybierając upominki dla bliskich osób.
Egzotyczna wycieczka
Twórca: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Wycieczki Karaiby czekają na nas w wersji first minut i last minut. W opcji first minute, wycieczkę wskazane jest wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jeśli i tak organizujemy urlop, w jakim celu czekać do ostatniej chwil?

Bardziej jednak opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym większą zniżkę otrzymamy. Na ”chwilę” przed wyjazdem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 40 procent. Zakładając, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy będzie tani bilet. Nieco tańsze zdarzają się również wycieczki sprzedawane w sieci, gdyż nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.
2020/04/26, 07:36:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.