Kochasz Bałtyk i spędzasz tam każdą wolną chwilę? Spójrz, czy w Polsce może być miejsce równie a może nawet bardziej urocze

My – Polacy, mamy szczęście. Nasz kraj ma wspaniałe położenie. Na północy morze, na południowej części pasma górskie (na świecie jest mało państw, które mają szansę poszczycić się tak wyśmienitym umiejscowieniem). Oczywiście, jak w każdym państwie, my – Polacy, jesteśmy pogrupowani na tych, którzy z lubością jeżdżą na wakacje nad morze i tych, którzy oddadzą wiele za możność relaksu w górach.
Jeśli jesteś w grupie wielbicieli morza, nie trzeba ci tłumaczyć jego walorów. Warto jednak zachęcić do podróży w przeciwną stronę – na południe RP. Nasze góry zapraszają podróżnych z całej Europy (dlaczego zatem i my mamy nie korzystać z ich bogactw?). Urokliwe trasy wycieczkowe, radośni górale, cudowny klimat i polska tradycja – całość przyciąga wszystkie osoby. Rok rocznie górskie miejscowości przeżywają oblężenie. Aby zadowolić przejeżdżające osoby kurorty ciągle są rozbudowywane. Choć i przy wyborze bazy noclegowej, turyści się różnią.
góry
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu


Polecamy też

Wakacje na górskich szlakach, korzystne uzależnienie od adrenaliny, widoków i górskiego klimatu

górskie wycieczki
Twórca: FuturePR
Treści źródłowe: FuturePR
Na wypoczynek zawsze jest dobry czas. Góry zazwyczaj przyciągały pasjonatów, mimo tego to powoli zaczyna się zmieniać. Wszyscy, którzy zniechęcili się do przeludnionych plaż, chcą spędzać wakacje w odmiennych okolicznościach, coraz chętniej stawiając na urlop w górzystym klimacie. Krajobrazy górskie słyną ze swojego piękna, przebogatej roślinności i oszałamiających widoków.


Jedni marzą, aby przez kilka dób przebywać w starych chatach, inni odpoczywać w luksusowych apartamentach. I tyczy to wszystkich – i tych, którzy przybywają, by spędzić ferie zimowe w górach , i tych którzy wyskakują tylko na weekend, i tych których firma kieruje na konferencje w górach. Ile osób, tyle upodobań. Jednakże jakiego by się wyboru nie dokonało, w każdym miejscu będzie to co najistotniejsze – ukochane góry, olśniewające widoki, doskonałe powietrze.

Ferie zimowe w górach popularne są od wielu lat, nie jedynie dzięki samodzielnemu wyszukiwaniu firm organizujących tego typu wyjazdy, lecz także dzięki zakładom pracodawcy. To one próbując dać, jak najlepsze warunki socjalne swoim pracownikom, proponują dofinansowane wyprawy dla ich dzieci. I korzysta z takiego rozwiązania, kto tylko może, ponieważ opłaty za tego typu ferie w doskonałych hotelach i schroniskach są rzeczywiście bardzo dobre. Pomysłem na zadowolenie w tym temacie samych rodziców, są często robione przez firmy konferencje w górach (-> sprawdź dodatkowe informacje), szkolenia wraz z zabawami integracyjnymi.


Jeżeli więc co roku spędzasz dni wolne nad morzem, pomyśl tym razem o górach. Gwarancję zadowolenia zapewniają piękne widoki, doskonały klimat i polscy górale.
2018/06/21, 17:17:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.