Jakie atrakcje proponuje nasze wybrzeże swoim gościom, z jakiego powodu warto tam jechać poza sezonem.

Bałtyk jest jednym z najpopularniejszych miejsc na wakacyjny wypoczynek, zresztą zobaczyć to doskonale można po tłocznych promenadach, deptakach i plażach. Jednak niestety sezon trwa tam jedynie przez dwa wakacyjne miesiące, natomiast przez resztę roku nic się nie dzieje.

bałtyk, morze
Twórca: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu
W dużej mierze bierze się to z faktu, że turyści chcą od nadmorskiego wypoczynku przede wszystkim słońca i kąpieli, a niestety w naszym klimacie poza wakacjami jest z tym ciężko. I właśnie przez to w okresie między lipcem a sierpniem, jak tylko jest ciepło, wszystkie kwatery są pozajmowane, a ceny szybują do góry jak szalone. W okresie wakacji nie ma co marzyć, że jakiś hotel kołobrzeg będzie miał wolne pokoje, jeśli ktoś chciałby spontanicznie zdecydować się na jakiś krótki urlop.

Polecamy też

Kołobrzeg, tutaj nie ma mowy o nudzie!

urlop
Twórca: Ludo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Co roku nad polskie morze ściągają tłumy wczasowiczów. Przyczyna jest jedna. W całej Europie nie ma takich plaż jak w naszym kraju. Dużych, białych i z miękkim piaskiem. Dlatego, nie musimy lecieć do Chorwacji czy Egiptu, aby na własnej skórze odczuć upalne słońce i nacieszyć się pięknymi widokami.


Rezerwacje w wielu miejscach trzeba robić nawet pół roku wcześniej, niektórzy turyści wręcz opuszczają dane miejsce już sobie rezerwują miejsce na następny rok. I sytuacja taka trwa przez okres wakacji, a potem całkowicie się zmienia.Właściciele nadmorskich obiektów robią dużo, aby zachęcić turystów po sezonie. Po pierwsze liczyć będzie można wtedy na dużo korzystniejsze ceny w nawiązaniu do tego, co jest w okresie wakacyjnym, a także na ciszę i spokój. Tak naprawdę nad Bałtykiem jest co robić, nawet jak nie można się kąpać.

molo w kołobrzegu
Twórca: zeesenboot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Rejon ten znany jest z przepięknej przyrody, czystej atmosfery i ogromnej ilości pieszych i rowerowych ścieżek. Można również popróbować jazdy konnej czy wędkarstwa, a kilka większych miejscowości typu Szczecin, Gdańsk czy Koszalin dostarczy odpowiednią porcję kulturalnej rozrywki. Oprócz tego coraz liczniejsze hotele nad morzem bałtyckim proponują oprócz zwykłych noclegów również szereg innych atrakcji. Normą zaczynają być w takich miejscach siłownie albo baseny, niekiedy skorzystać również można z kompletnej propozycji SPA i gabinetów odnowy biologicznej. Dzięki temu już teraz można zobaczyć, że klienci coraz chętnie decydują się na wypoczynek o sezonie, gdy rzeczywiście będą mogli spokojnie wypocząć.
2019/06/06, 08:25:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.