Mazury 2015 mają bogatą ofertę dla każdego, którzy chcą spędzić swój wczasy w uroczym zakątku usianym dużymi jeziorami i lasami oraz wieloma atrakcjami

Jeżeli szukamy aktywnego wypoczynku, to zapraszamy do uroczego miasta Mrągowo. To miasto aktywnych ludzi usytuowane w województwie warmińsko - mazurskim oferuje też aktywny wypoczynek. Mrągowo jest umiejscowione na Pojezierzu Mrągowskim, która wchodzi w skład Pojezierza Mazurskiego.
ruszajwpolske.pl/regiony/mazury/noclegi/41,index.html
Twórca: Marcin Polak
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Obszar jest ukształtowany rozlicznymi jeziorami i wzniesieniami pozostawione przez cofający się lodowiec z Wzniesieniem Wyszemborskim. Ma to wielki wpływ na mikroklimat tego obszaru. Obok wzgórz morenowych jak Wzgórze Jaenike, Góra Czterech Wiatrów, wzniesienia nad jeziorem Czarnym, występuje dużo jezior połączonych rzekami i ułożonych w głębokie rynny jeziorne, napełnione wodą co kilka kilometrów lub obniżenia terenu. Występują też głębokie wąwozy. Już samo urozmaicone ukształtowanie obszaru Pojezierza Mrągowskiego zachęca do spędzenia tam wakacji. A to nie wszystkie atrakcje tego uroczego obszaru na mazurach. Mazury 2015 w tym roku mają dużą ofertę dla tych, którzy wybiorą te rejony na wypoczynek i dla mieszkańców. Miasto Mrągowo nade wszystko jest słynne z cyklicznego organizowania Festiwalu Piknik Country, na który zjeżdżają nie tylko z kraju, ale również z zagranicy mnóstwo ludzi, zaproszonych gości oraz popularne gwiazdy.

Podczas trwania tej imprezy miasto, a też organizatorzy przygotowują dużo atrakcji. Ale nie tylko Mrągowo przyciąga ludzi na Festiwal Pikniku Country. W tym pięknym zakątku każdy odnajdzie coś dla siebie. Są drogi rowerowe, spacerowe, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerowego, plaże, kawiarnie, muzeum oraz koncerty. Również w okresie zimowym przyszykowane są trasy narciarskie dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Mrągowo też jest znane z organizowanej Mazurskiej Nocy Kabaretowej oraz Miasteczka Westernowego Mrongoville, na wzór miasteczka z Dzikiego Zachodu z drugiej połowy XIX wieku. Związku z tym Mrągowo ma również bogatą ofertę noclegów dla urlopowiczów.


Polecamy też

Czym się sugerować przy wybieraniu rakiety do tenisa?

piłka tenisowa
Twórca: superscheeli
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Sport i rekreacja są najskuteczniejszymi sposobami na odsapnięcie po trudach dnia codziennego. Jedni biorą udział w treningach sportowych z udziałem większej ilości osób po robocie. Ale na nieszczęście nie każdy może sobie na to przystać, gdyż nie każdy biznes opłaca dla pracowników salę. Do tego do rozgrywek takich jak koszykówka czy siatkówka potrzeba większej ilości zawodników. I tu się pojawia problem, bowiem nie każdy może sobie pozwolić na zebranie takiej ilości osób.

łódka
Twórca: evoonia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Miasto Mrągowo noclegi - - oferuje w hotelach, także w pensjonatach, domkach, w gospodarstwach agroturystycznych, w ośrodkach wypoczynkowych, w apartamentach, w domkach letniskowych, w pokojach gościnnych czy domkach kempingowych z pełnym wyposażeniem i mediami. Można także zamówić pełne wyżywienie. Wachlarz miejsca na noclegi sylwester poznan jest bardzo duży. To zależy od przyjezdnych czy chcą mieszkać w centrum miasta, czy wybiorą sobie pokoje bliżej przyrody, na trasie turystycznej, z widokiem na jezioro, las, pagórek czy blisko Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jak widzimy Mrągowo noclegi ma bogatą ofertę i w urozmaiconych miejscach. To miejsce dla wszystkich. Łono przyrody samo zaprasza na mazury, by spędzić tam aktywnie czas i odpocząć od pędu, które zostawiamy za sobą. Nie tylko ta dzika z Mazurskiego Parku Krajobrazowego, ale też pobliskie zalesienia, duże jeziora, żaglówki, trasy rowerowe i spacerowe pozwalają oderwać się od codziennej pędu oraz kłopotów, o których w tym pięknym zakątku zapominamy. Mazury 2015 i Mrągowo i piękne okolice są już przyszykowane dla wczasowiczów.
2020/02/23, 07:18:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.