Które akcesoria hotelowe to dla wygody gości dzisiaj absolutna podstawa w każdym pokoju?

Hotele nie mogą współcześnie narzekać na brak gości, w szczególności jeśli oferują atrakcyjne ceny, świetną jakość obsługi oraz są umiejscowione w interesującej lokalizacji. Ludzie bardzo chętnie podróżują, a tanie loty tylko w tym pomagają.

Hotele muszą zachowywać wysokie standardy, w szczególności kiedy ma się na względzie fakt, że na rynku panuje bardzo duża konkurencja. W każdym hotelowym pokoju powinny zostać udostępnione stosowne kosmetyki hotelowe. Jakie? Głównie czyste ręczniki, które muszą być wymieniane codziennie. To zdecydowana podstawa, ponieważ higiena ma wielkie znaczenie dla każdego człowieka. Co więcej, w łazienkach muszą być dostępne specjalne kubeczki niezbędne do mycia zębów. Kubeczki z reguły są plastikowe i opakowane w specjalną folię, dzięki czemu gość ma gwarancję, że nie były one nigdy wcześniej używane. Często, gwarantowane są też dla gości nowe grzebienie, także zapakowane.

pokój hotelowy
Twórca: Sean MacEntee
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Elementem pomocnym w każdym hotelowym pokoju są miniaturki kosmetyków, głównie żelu pod prysznic, płynu do kąpieli i szamponu do włosów. Nie wszyscy goście zabierają takie prosty ze sobą, gdyż może się to dla nich okazać bardzo problematyczne, tym samym pozostawienie takich dodatków jest koniecznością. Zazwyczaj hotele (https://coraltravel.pl/Egipt/Marsa-Alam/hotel/ELPHISTONE-RESORT/7397/40-4469-24FF.html) dają gościom także miniaturowe mydełka. Oczywiście, ilość oraz jakość tego rodzaju akcesoriów jest uzależniona głównie od poziomu hotelu. Niemniej jednak, nawet w hotelach które mają niewiele gwiazdek, kosmetyki i czyste ręcznik to zdecydowany standard.

Polecamy też

Miejsce do nocowania w mieście Legnica

hotel
Twórca: Torsten Maue
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Polska to piękny kraj i w różnych miejscach jesteśmy w stanie się o tym przekonać na każdym kroku. Rzeczywistość wygląda tak, że często cudze chwalimy a swego nie znamy. Ale, kiedy na przykład okazuje się, że powinniśmy jechać do Legnicy i w końcu tam dotrzemy, to zaczynamy się zastanawiać czy przypadkiem nie ślicznym, małym mieście poza granicami Polski.

W dodatku, coraz częściej w hotelach można odnaleźć także komfortowe kapcie i szlafroki, pozwalające na zrelaksowanie się po kąpieli. W łazienkach przeważnie dostępne są też specjalnie zamontowane suszarki, w związku z czym nie trzeba zabierać ich ze sobą, co znacznie upraszcza pakowanie. Zanim wybierze się konkretny hotel i dokona się rezerwacji, warto zapytać obsługę, jakie akcesoria są oferowane, by wiedzieć co trzeba wziąć ze sobą, a jakie elementy bagażu można pominąć. Reasumując: mydełka, żele do kąpieli i pod prysznic, szampony do włosów i higienicznie zapakowane kubeczki to zdecydowanie najistotniejsze akcesoria, które gość powinien otrzymać w każdym hotelu, bez względu na jego standard.
2019/09/03, 07:20:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.