Kto z Polaków udaje się tego roku nad Morze Bałtyckie i jakie noclegi rezerwuje dla swojej familii

Nasze morze, to jest Bałtyk, pomimo tego że nie może równać się ze śródziemnomorskimi akwenami, to jednakże każdego sezonu przyciąga wielu wczasowiczów z najbardziej odległych zakątków w kraju. A powodem takiego zainteresowania jest nie tylko w miarę niska cena za przysłowiowy wikt i opierunek, ale i fakt, że nie trzeba na targu rozmawiać w obcym języku. Szczególnie osoby po siedemdziesiątce ochoczo ponownie odwiedzą miejsca, które znają z lat swojej młodości.

jazda konna nad morzem
Twórca: devra
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Renciści, którym sytuacja finansowa nie pozwala na wynajęcie drogich i luksusowych apartamentów, w większości przypadków zadowalają się noclegiem w tzw. kwaterach prywatnych. Nie można tutaj oczekiwać wielkich wygód ani też odrębnej łazienki, takiej do wyłącznej dyspozycji. Trudno w tym przypadku liczyć również na jakiekolwiek śniadania - urlopowicze szukają niedrogich barów mlecznych na mieście. Natomiast osoby bardziej zamożne wybiorą bardziej wyrafinowane noclegi.

Polecamy też

Zalety odpoczynku na Wybrzeżu, propozycja noclegów tego regionu kraju

plaża w Krynicy Morskiej
Twórca: VnGrijl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Bałtyk to jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów. Pomimo, że pogoda często bywa nad nim kapryśna, ceny niekiedy będą znacznie mniej korzystne niż w niejednym znanym kurorcie na południu Europy, to mimo wszystko i tak co roku przybywają tam tysiące urlopowiczów. Zresztą dziwić się nie ma czemu, bo Pomorze ma rzeczywiście sporo do zaoferowania. Rzecz jasna podstawą są przepiękne, piaszczyste plaże, ciągnące się setkami kilometrów od Niemiec aż po wschodnią granicę.


To zazwyczaj dla nich wybudowane zostały apartamenty nad morzem. To wielkie kompleksy hotelowe, które w swojej ofercie mają nie tylko pomieszczenia do spania. Ich posiadacze chcą przyciągnąć jak największe grono zamożnych klientów, którzy są gotowi wydać sporą kwotę na dostępne w hotelu rozrywki. A do tych możemy zaliczyć salę do ćwiczeń czy kryty basen ze zjeżdżalniami. Niezaprzeczalnym atutem pozostaje fakt, że w tamtejszych restauracjach nie dosyć, że można najeść się do woli, to jeszcze serwowane posiłki są naprawdę wyśmienite.

A kilkuosobowe familie raczej nie pomyślą o tym, aby apartamenty nad morzem były dla nich najlepszym rozwiązaniem. Pierwszaki, które mieszkają w sporym mieście, z chęcią spędzą wakacje poza obszarem miejskim. Tutaj powietrze bywa czystsze, a kontakt z przyrodą daje wiele zadowolenia.

Skoro rzuciłeś okiem na umieszczone w tym miejscu teksty, to oprócz tego zerknij na opracowanie, które także prawdopodobnie przykuje Twoją uwagę.

Z tego powodu większość ojców, którzy na co dzień przemierzają zatłoczone ulice miast, wybiera się na wczasy w jak najbardziej rustykalne tereny - . W tym przypadku agroturystyka nad morzem bałtyckim będzie najlepszym pomysłem na nocleg. Zresztą posiadacze takich obiektów pamiętają o atrakcjach tak dla dzieciaków, jak i dla ich rodziców. Okazuje się, że nawet najprostsza niespodzianka okaże się strzałem w dziesiątkę, np. nocne pieczenie kiełbasek przy ognisku albo łowienie ryb w okolicznym jeziorze.
2019/05/18, 07:09:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.