Kto z Polaków udaje się tego roku nad Morze Bałtyckie i jakie noclegi rezerwuje dla swojej familii

Nasze morze, to jest Bałtyk, pomimo tego że nie może równać się ze śródziemnomorskimi akwenami, to jednakże każdego sezonu przyciąga wielu wczasowiczów z najbardziej odległych zakątków w kraju. A powodem takiego zainteresowania jest nie tylko w miarę niska cena za przysłowiowy wikt i opierunek, ale i fakt, że nie trzeba na targu rozmawiać w obcym języku. Szczególnie osoby po siedemdziesiątce ochoczo ponownie odwiedzą miejsca, które znają z lat swojej młodości.


jazda konna nad morzem
Twórca: devra
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Renciści, którym sytuacja finansowa nie pozwala na wynajęcie drogich i luksusowych apartamentów, w większości przypadków zadowalają się noclegiem w tzw. kwaterach prywatnych. Nie można tutaj oczekiwać wielkich wygód ani też odrębnej łazienki, takiej do wyłącznej dyspozycji. Trudno w tym przypadku liczyć również na jakiekolwiek śniadania - urlopowicze szukają niedrogich barów mlecznych na mieście. Natomiast osoby bardziej zamożne wybiorą bardziej wyrafinowane noclegi.

To zazwyczaj dla nich wybudowane zostały apartamenty nad morzem. To wielkie kompleksy hotelowe, które w swojej ofercie mają nie tylko pomieszczenia do spania. Ich posiadacze chcą przyciągnąć jak największe grono zamożnych klientów, którzy są gotowi wydać sporą kwotę na dostępne w hotelu rozrywki. A do tych możemy zaliczyć salę do ćwiczeń czy kryty basen ze zjeżdżalniami. Niezaprzeczalnym atutem pozostaje fakt, że w tamtejszych restauracjach nie dosyć, że można najeść się do woli, to jeszcze serwowane posiłki są naprawdę wyśmienite.

A kilkuosobowe familie raczej nie pomyślą o tym, aby apartamenty nad morzem były dla nich najlepszym rozwiązaniem. Pierwszaki, które mieszkają w sporym mieście, z chęcią spędzą wakacje poza obszarem miejskim. Tutaj powietrze bywa czystsze, a kontakt z przyrodą daje wiele zadowolenia. Z tego powodu większość ojców, którzy na co dzień przemierzają zatłoczone ulice miast, wybiera się na wczasy w jak najbardziej rustykalne tereny - . W tym przypadku agroturystyka nad morzem bałtyckim będzie najlepszym pomysłem na nocleg. Zresztą posiadacze takich obiektów pamiętają o atrakcjach tak dla dzieciaków, jak i dla ich rodziców. Okazuje się, że nawet najprostsza niespodzianka okaże się strzałem w dziesiątkę, np. nocne pieczenie kiełbasek przy ognisku albo łowienie ryb w okolicznym jeziorze.
2019/12/05, 07:15:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.